Antalya Mali Müşavir

Serbest Arama
Mükellef Girişi
User Name
Password

Welcome to Antalya Consultancy Website

Sectoral News
Welcome to Antalya Consultancy Website

Antalya Consultancy provides accounting, audit, tax and consulting services. Being established in 2008, our Company is one of the quality-oriented and professional companies acting both; locally in Turkey, and internationally...

 

As a Financial Consultancy Company weprovide the scope of financial consultancy services. Our well-educated, expert staffprovides a solution-oriented approach to problems, unlimited and trusted knowledge in a changing and improving legislation, having unlimited targets individually and comparatively. Would you like to collaborate with our community, which has high targets and great expectations?

 

Being established in 2005, in order to raise upFinancial Consultancy Services enterprise level, our company provides professional services according to legislation and law with its professional and expert staff.  Our target is to provide the most accurate and reliable information to our Customers in the shortest period, in case of any issues, rising during the work process.

 

Our understanding of importance of Customer satisfaction, our belief in importance of assisting  the Client not only when needed,  but always, carries out the aim to support the Client’s successes.

 

Antalya Consultancy provides Customers with the high-level consulting, accounting, audit, tax and counselor services, making them feel as valued, as they expect to.

 

Hizmetler

Mali Müşavirlik Hizmeti AntalyaMali Danışmanlık Hizmeti AntalyaVergi Uyuşmazlığı Hizmeti AntalyaYönetim Danışmanlığı Hizmeti Antalya

Bilgi Yazısı
Bu site ve içeriğindeki bilgiler, oldukları şekliyle sunulmaktadır; S.M. Mali Müşavir Çetin Şakir  Çağlayan bunlarla ilgili sarih veya zımni bir beyan ve garantide bulunmamaktadır. S.M. Mali Müşavir Çetin Şakir  Çağlayan, söz konusu site ve içeriğindeki bilgilerin hata içermediğine veya belirli performans ve kalite kriterlerini karşıladığına dair bir güvence vermemektedir. Site ve içeriğindeki bilgileri kullanımınız sonucunda ortaya çıkabilecek her türlü risk tarafınıza aittir ve bu kullanımdan kaynaklanan her türlü zarara dair risk ve sorumluluk tamamen tarafınızca üstlenilmektedir. S.M. Mali Müşavir Çetin Şakir  Çağlayan, söz konusu kullanımdan dolayı, (ihmalkarlık kaynaklı olanlar da dahil olmak üzere) sözleşmesel bir dava, kanun veya haksız fiilden doğan her türlü özel, dolaylı veya arızi zararlardan ve cezai tazminattan dolayı sorumlu tutulamaz.
Site Map
HOME